Studio Piękności - Puławy

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług zarówno z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej jak również medycyny estetycznej, ponadto organizujemy szkolenia indywidualne (tematyka szkoleń: wizaż i stylizacja, metody przedłużania paznokci-akry/żel, przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Cechuje nas miła obsługa i wysoka jakość świadczonych usług. Pracujemy wyłącznie na kosmetykach najwyżej jakości np. babaria, forever. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oferujemy liczne pakiety (np. panny młodej), oraz karnety zabiegowe. Istnieje możliwość wykupienia zaproszenia na zabieg kosmetyczny dla innej osoby np. z okazji dnia kobiet.
Zabiegi przez nas szczególnie polecane: depilacja laserowa, fotoodmładzanie, zamykanie naczynek krwionośnych, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, makijaż permanentny, microdermabrazja diamentowa, kwasy owocowe, pedicure leczniczy, zabieg z jadem węża. Prowadzimy także sprzedaż kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji twarzy i ciała jak również biżuterii.


Dane teleadresowe - Studio Piękności

Adres: Sieroszewskiego 23, 24-100 Puławy
Telefon: 603-674-401

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.